Babyland Przedszkole publiczne - O nas

Babyland

Nasze przedszkole

Nasze przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku w cichej, spokojnej i bardzo kameralnej okolicy Józefowa. Budynek otoczony wysokimi drzewami iglastymi, które zacieniają duży plac zabaw.

Ulica Bema nie jest być może najpiękniejszą ulicą tego miasta ale z pewnością mało uczęszczaną. Dzięki temu możemy cieszyć się ciszą, bezpieczeństwem i domową atmosferą.

Jesteśmy małą placówką liczącą 29 miejsc. Jest to nasz ogromny atut, bo dzięki temu każde dziecko jest zauważone, zaopiekowane i wysłuchane.

Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 - 5 lat. Przedszkole dysponuje dwoma salami, w których prowadzone są zajęcia edukacyjne.

+ 48 728 504 651 (przedszkole)

+ 48 608 346 003 (dyrekcja)

babylandprzedszkole@gmail.com

Publiczne Przedszkole Babyland